preskoči na sadržaj

Osnovna škola Jabukovac

Login
Informacije učitelja 2020./21.

Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

UPISI.HR

Nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole

RASPORED ZVONA

           

RAZREDNA NASTAVA

1. SAT       8.00 -  8.45

2. SAT       8.50 -  9.35

VELIKI ODMOR (15min)

  3., 4., 5.r. u 9.35h

  1. i 2.r. u 10.00h

3. SAT       9.50 - 10.35

4. SAT      10.40 - 11.25

5. SAT     11.30 - 12.15

6. SAT     12.20 - 13.05

7. SAT     13.10 - 13.55

 

PREDMETNA NASTAVA

1. SAT       8.00 -  8.45

2. SAT       8.50 -  9.35

3. SAT       9.40 - 10.25

VELIKI ODMOR (15min)

  6., 7., 8.r. u 10.25h

4. SAT      10.40 - 11.25

5. SAT     11.30 - 12.15

6. SAT     12.20 - 13.05

7. SAT     13.10 - 13.55

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
VRIJEME
 

Ravnateljica i stručne suradnice:

Ravnateljica- Jadranka Novak

Stručna suradnica pedagoginja- Marija Trajanov Aleksić

Stručna suradnica knjižničarka- Tihana Kovačević

 

Razredna nastava:

1. razred- Marija Kardaš

2. razred- Marina Demetrović

3. razred- Ljudmila Lovrinčić

4. razred- Milena Vojnović-Gros

 

Predmetna nastava:

Hrvatski jezik - Ana Tovunac

Likovna kultura -  Natalija Mijaljević

Glazbena kultura - Maja Ostojić

Engleski jezik - Manuela Grabar

Matematika - Senad Omerčić

Priroda - Helena Bučar

Biologija - Helena Bučar

Kemija -Kristijan Ćaran

Fizika - Dora Unetić

Geografija - Nevenka Domitrović (zamjena Alica Jung Šubarić)

Povijest- Erija Matković

Tehnička kultura i informatika - Martina Čudina-Olah

Tjelesna i zdravstvena kultura- Ivan Heinelt

Njemački jezik - Ivana Paušić

Vjeronauk - Katolički - Martin Žugaj

Vjeronauk - Pravoslavni - Goran Kalamanda

Srpski jezik i kultura- Milena Vorkapić

Informatika (RN) - Iva Komlinović

 

Administrativno knjigovodstvena služba:

Tajnica -  Tea Radušević

Računovodstvo - Mihaela Kozić

 

Tehnička služba:

Ljudevit Vujnović

Krešimir Kolić

Štefica Kovačević

 Mira Stojčević

Sanela Mašić

 

preskoči na navigaciju